Svadobné obrúčky na celý život

Vaše svadobné obrúčky by mali byť jedinečné, ako Váš svadobný deň.

Svadobnú obrúčku budete mať na ruke celý život, preto jej výber musí byť dokonalý a nemali by Ste ju na prste skoro ani cítiť. Vyberať obrúčky by Ste mali 6 mesiacov pred svadbou. Pri prvej návšteve klenotníctva sa nemusíte hneď rozhodnúť. Treba však rátať s tým, že Váš zlatník potrebuje na vyhotovenie Vašich obrúčok 3-4 týždne.

Prvým dôležitým aspektom pri výbere je veľkosť a tvar ruky. Veľké, široké a výrazné obrúčky sa krásne ukážu na pekne tvarovanej ruke s dlhými štíhlymi prstami a naopak, pre menšie ruky a kratšie prsty sú vhodnejšie úzke prstene s jemným dizajnom.

Pohodlie a komfort pri výbere zohráva dôležitú úlohu. Zaokrúhlený tvar sa príjemnejšie nosí, ako hranatá obrúčka.

Ďalším faktorom je farba obrúčky. Vyberte si podľa typu Vašej pokožky – žlté a ružové zlato pre teplý typ pokožky, biele zlato a farba platiny pre studený typ.

K originálnym a jedinečným znakom prsteňa patrí vygravírovaný dátum svadby a krstné mená partnerov. Dnes už pomocou grafických programov a lasera dokáže zlatník na prsteň preniesť odtlačok prsta alebo Váš rukopis.

Na ktorej ruke sa vlastne obrúčky nosia? Pravá či ľavá ruka?

Správa odpoveď neexistuje. Je to individuálne, závisí to aj od toho, či máme na rukách aj iné šperky, zásnubný prsteň a podobne. Zvyčajne však ich máme na štvrtom prste ľavej ruky, pretože tá vedie priamo k srdcu.

Pri výbere tých správnych obrúčok sa nechajte viesť svojím pocitom. Návšteva zlatníctva bude zážitok.

Svadobné obrúčky na celý život Vám prináša Zekon značková predajňa a LaFiaba svadobný salón. Viac na našich stránkach www.facebook.com/ZekonMichalovce a  www.facebook.com/SalonLaFiaba